Kalendář akcí

Srdečně vás zvu na akce, na kterých mě můžete vidět, jak sólově, tak  v představeních Liduščina divadla a v projektu tátové ze školky, se Zuzanou Bubílkovou.... Termíny se postupně aktualizují.


Únor 2019

03.02. Praha Horní Počerníce 15:00 (divadelní představení Liduščino divadlo)

07.02. Postoloprty 10:00 (divadelní představení Liduščino divadlo) 

10.02. Ostravsko 15:00 ( hudební program pro děti a dospělé s Tomášem Löblem)

12.02. Praha Horní Počernice 09:00 a 10: 00 (divadelní představení Liduščino divadlo)

13.02 Týniště nad Orlicí 08:30 a 10:00 (divadelní představení Liduščino divadlo)

14.02. Štetí 09:00 a 10:30 (divadelní představení Liduščino divadlo)

15.02. Štětí 09:00 a 10:30 (divadelní představení Liduščino divadlo) 

16.02. Ostrov 15:00 ( Tátové ze školky)

17.02. Kutná Hora 15:00 (divadelní představení Liduščino divadlo)

21.02 Uherský Brod 19:00 (pořad se Zuzanou Bubílkovou)

24.02 Praha OC Krakov 11:00 ( Zimní party s Nicolasem)


Březen 2019

2.3.  Praha Nám. Jiřího z Poděbrad 14:00 (divadelní představení Liduščino divadlo)

3.3. Ostrožská Nová Ves 15:00 (divadelní představení Liduščino divadlo) 

5.3.  Vyšší Brod 09:00  (divadelní představení Liduščino divadlo)

10.3. Poděbrady 15:00 (divadelní představení Liduščino divadlo)

17.3. Nové Strašecí 15:00 (divadelní představení Liduščino divadlo) 

20.3. Sázava 10:00 ( tátové ze školky)

23.3. Praha Horní Počernice 15:00 (divadelní představení Liduščino divadlo)

24.3. Klášterec nad Ohří 15:00 (divadelní představení Liduščino divadlo) 

26.3. Sobotka 10:00 (divadelní představení Liduščino divadlo) 

27.3. Brumov Bylnice 16:00 (divadelní představení Liduščino divadlo)

28.3. Sezimovo Ústí  8.30 a 10.00(divadelní představení Liduščino divadlo) 

31.3. Praha OC Krakov ( tátové ze školky)


Duben 2019

02.04. Čelákovice 9:30 (divadelní představení Liduščino divadlo)

03.04. Litovel 10:00 (divadelní představení Liduščino divadlo)

03.04. Jablonné v Podještědí 18:00 (divadelní představení Liduščino divadlo)

04.04. Ústí Nad Orlicí 09:00 a 10:30 (divadelní představení Liduščino divadlo)

05.04. Kdyně 09:00 a 10:30 (divadelní představení Liduščino divadlo)

07.04. Ostrava 16:00 (divadelní představení Liduščino divadlo)

08.04. Ostrava 16:00 (divadelní představení Liduščino divadlo)

09.04. Čáslav 8:15 a 10:45 (divadelní představení Liduščino divadlo)

10.04 Holice 10:00 (divadelní představení Liduščino divadlo)

11.04. Praha Horní Počernice 09:00 a 10:30 (divadelní představení Liduščino divadlo)

12.04.  Praha Horní Počernice 09:00 a 10:30 (divadelní představení Liduščino divadlo)

14.04. Klatovy 15:00 (divadelní představení Liduščino divadlo)

16.04. Litoměřice 09:00 a 10:30   (divadelní představení Liduščino divadlo)

20.04. Kdyně 17:00 (divadelní představení Liduščino divadlo)

27.04 Bělá pod Bezdězem (divadelní představení Liduščino divadlo) 

28.04. Praha OC Krakov 11:00 ( tátové ze školky)

30.04. Ostrava 19:00 (pořad se Zuzanou Bubílkovou)


Květen

03.05. - 08.05. New York

12.05. Děčín 15:00 (divadelní představení Liduščino divadlo)

18.05. Praha ( soukromá akce) 

19.05. Praha OC Krakov 11:00 ( tátové ze školky)

19.05. Mělník 15:00 (divadelní představení Liduščino divadlo)

25.05. Milovice 13.00 a 15.00 ( tátové ze školky) 


Červen

01.06. Kroměříž ( tátové ze školky )

01.06. Praha Letňany  15:00 ( (divadelní představení Liduščino divadlo)

03.06. MŠ a ZŠ Hořesedly 10:00 ( Nicolas zahradní párty)

04.06. MŠ Bohumín 15:30 ( tátové ze školky a zahradní party)

05.06. MŠ Zlín Louky 15:30 (tátové ze školky a pasování prvňáčků)

06.06. MŠ Zlín Prštné 15:30 (tátové ze školky a pasování prvňáčků)

11.06. Kdyně 10:00 (divadelní představení Liduščino divadlo) 

13.06. Havířov 09:00 ( tátové ze školky)

13.06. Havířov 15:00 ( tátové ze školky)

14.06. ZŠ a MŠ Žďár nad Orlicí 15:00 ( tátové ze školky) 

18.06. MŠ Měřín 15:30 ( Zahradní party s Nicolasem)

22.06. Jevany 15:00 ( Tátové ze školky, charitativní akce Jevanohraní)

25.06 Praha 14.00 ( Tátové ze školky, festival výstaviště)


Červenec

01. - 14.07 Letní Tábor Muzikál ( www.tabormuzikal.cz)

05.07.  Hrad Potštejn 16:00 ( divadelní festival - Tátové ze školky a malý Velký KaBaReT )

20.07. Bělá pod Bezdězem 15:00 (divadelní představení Liduščino divadlo) 

21.07. Jihlava 18:00 (divadelní představení Liduščino divadlo)

27.7.  Zámek Bučovice   19:30 ( Strašidláci z Bubákova) 


Září

21.09. Turnov 10:00 (divadelní představení Liduščino divadlo)


Říjen

06.10. Jeseník 15:00 (divadelní představení Liduščino divadlo) 

07.10. Ostrov 10:00 (Tátové ze školky a MALÝ velký Kabaret divadelní festival Oty Hofmana)

08.10. Ostrov 10:00 (Tátové ze školky a MALÝ velký Kabaret divadelní festival Oty Hofmana)

09. 10. Ostrov 10:00 (Tátové ze školky a MALÝ velký Kabaret divadelní festival Oty Hofmana)

10. 10. Ostrov 10:00 (Tátové ze školky a MALÝ velký Kabaret divadelní festival Oty Hofmana)

13.10. Prachatice (divadelní představení Liduščino divadlo) 

14.10. Prachatice (divadelní představení Liduščino divadlo) 

23.10.  Turnov 8:30 a 10:30 (divadelní představení Liduščino divadlo) 


Listopad

07.11. Uherský Brod 18:00 ( tátové ze školky)

19.11. Sokolov 10:00 a 17:00 (divadelní představení Liduščino divadlo)

20.11. Český Brod (divadelní představení Liduščino divadlo)  

Prosinec

14.12. Brandýs nad Labem 10:00 náměstí ( Tátové ze školky a Vánoční koleda)