Září

01.09. Roztoky u Prahy 16:00( divadelní představení Liduščino divadlo)

05.09. Průhonice Alzheimer centrum 14:00 ( tátové ze školky )

18.09. Praha ( natáčení seriálu Modrý kód)

21.09. Turnov 10:00 (divadelní představení Liduščino divadlo)

22.09. Jesenice u Prahy 10:00 ( divadelní představení Liduščino divadlo)

24.09. Čelákovice 9:30 ( divadelní představení Liduščino divadlo)

27.09. Praha ( natáčení seriálu Ulice)

Říjen

06.10. Jeseník 15:00 (divadelní představení Liduščino divadlo)

07.10. Ostrov 10:00 (Tátové ze školky a MALÝ velký Kabaret divadelní festival Oty Hofmana)

08.10. Ostrov 10:00 (Tátové ze školky a MALÝ velký Kabaret divadelní festival Oty Hofmana)

09. 10. Ostrov 10:00 (Tátové ze školky a MALÝ velký Kabaret divadelní festival Oty Hofmana)

10. 10. Ostrov 10:00 (Tátové ze školky a MALÝ velký Kabaret divadelní festival Oty Hofmana)

13.10. Prachatice 15:00 (divadelní představení Liduščino divadlo)

14.10. Prachatice 8:30 a 10:00 (divadelní představení Liduščino divadlo)

16.10. Horšovský Týn 10:00 ( divadelní představení Liduščino divadlo)

21.10. Turnov 10:00 ( divadelní představení Liduščino divadlo)

22.10. Lužec 9:00 ( divadelní představení Liduščino divadlo)

23.10. Turnov 8:30 a 10:30 (divadelní představení Liduščino divadlo)

24.10. Kralupy nad Vltavou 17:00 ( divadelní představení Liduščino divadlo)

25.10. Podzimní Tábor

26.10. Podzimní Tábor

27.10. Podzimní Tábor

28.10. Podzimní Tábor

29.10. Podzimní Tábor

30.10. Podzimní Tábor

Listopad

03.11. Třebechovice pod Orebem 16:00 ( divadelní představení Liduščino divadlo)

07.11. Uherský Brod 18:00 ( tátové ze školky)

09.11. Tachov 15:00 ( divadelní představení Liduščino divadlo)

17.11. Praha OC Krakov 09:00 ( tátové ze školky)

19.11. Sokolov 10:00 a 17:00 (divadelní představení Liduščino divadlo)

20.11. Český Brod (divadelní představení Liduščino divadlo)

26.11. Praha Sdružení Veverka 09:00 ( Tátové ze školky )

Prosinec

01.12 Rezerva - řeší se

05.12. Drozdov 10:00 ( Mikulášská party)

05.12. Praha 16:00 ( Tátové ze školky a Vánoční koleda) Firemní akce

09.12 Pelhřimov 8:30 a 10:00 ( divadelní představení Liduščino divadlo)

11.12. Kroměříž 9:30 ( Tátové ze školky a Vánoční koleda)

11.12. Benešov 17:00 ( divadelní představení Liduščino divadlo)

12.12. Neratovice 10:00 ( divadelní představení Liduščino divadlo)

13.12. Plzeň náměstí 12:00, 13:00, 14:00 ( Tátové ze školky a Vánoční koleda)

14.12. Brandýs nad Labem 10:00 náměstí ( Tátové ze školky a Vánoční koleda)

15.12. Praha DDM Herrmannova 15:00 (Tátové ze školky a Vánoční koleda)

2020

Leden

12.01. Milevsko 15:00 ( divadelní představení Liduščino divadlo)

22.01. Žatec 8:45, 10:00, 14:00 ( divadelní představení Liduščino divadlo)

23.01.   Praha Horní Počernice 09:30 a 10:00 ( divadelní představení Liduščino divadlo)

28.01.  Jablonec nad Nisou 08:30 a 10:00  ( divadelní představení Liduščino divadlo)

29.01.  Dvůr Král. nad Labem  08:30 a 10:00  ( divadelní představení Liduščino divadlo)


Únor

08.02.  Choceň 15:00 (divadelní představení Liduščino divadlo)

09.02.  Šumperk  10:00 (divadelní představení Liduščino divadlo)

10.02.  Šumperk  10:00  (divadelní představení Liduščino divadlo)

15.02.  (Tátové ze školky a Barevný karneval) v řešení

22.02. Březová u Zlína 15:00 (Tátové ze školky a Barevný karneval)

23.02. Bludov 15:00 ( Tátové ze školky a Barevný karneval)

29.02. Bludov 15:00  (divadelní představení Liduščino divadlo)


Březen

01.03. Bohumín 10.00 (divadelní představení Liduščino divadlo)

01.03. Český Těšín  15.00  (divadelní představení Liduščino divadlo)

02.03. Příbor 17.00  (divadelní představení Liduščino divadlo)

15.03. Náchod 15.00 (divadelní představení Liduščino divadlo)

16.03. Náchod  15:00 (divadelní představení Liduščino divadlo) 

22.3.  Jindřichův Hradec 15:00 (divadelní představení Liduščino divadlo)

24.3. Jihlava 9.30 (divadelní představení Liduščino divadlo)

30.3. Svitavy 8.30 (divadelní představení Liduščino divadlo)

31.3. Lanškroun 8.30 a 10.00 (divadelní představení Liduščino divadlo)


Duben

02.4.  Český Brod   8.30 a 10.00  (divadelní představení Liduščino divadlo)

05.4.  Prachatice  15:00  (divadelní představení Liduščino divadlo)

06.04. Prachatice 15:00 (divadelní představení Liduščino divadlo)

09.04.  Dolní Morava   17.00  (divadelní představení Liduščino divadlo)

15.04. Louny v 8.30, 10.15 a 17.00 (divadelní představení Liduščino divadlo)

16.04.  Louny v 8.30, 10.15 (divadelní představení Liduščino divadlo)

28.04. Čáslav  8.15 a 10.00  (divadelní představení Liduščino divadlo)