Strašidláci z Bubákova

V Bubákově se chystá velkolepá besídka a studenti místní školy se poctivě připravují na zkoušku, která rozhodne o tom, kdo nakonec bude vystupovat. Hůkalka a Kudibal jsou přesvědčeni, že jsou nejlepší zpěváci v okolí a Světlík a Kordulka, tak ti jsou zase mistři v tancování a všichni se snaží ukázat profesorovi Jaráškovi, že oni jsou právě ti nejlepší a proto dochází k různým intrikám, naschválům, vtipným situacím... Ale jak už to bývá tak  v každé pohádce všechno dobře dopadne. A jak to dopadne v Bubákově?  Tak to se musíte přijít podívat.

strašidelná komedie s písničkami a tancováním pro celou rodinu.  Rádi přijedeme k vám do divadla, do kulturního domu, na zámek, či na hrad....budou se bavit úplně všichni :-)

Vhodné pro děti od 6 let

Hrají:

Lucie Novotná ( První angažmá získala ve Východočeském divadle v Pardubicích. Na pražské muzikálové scéně účinkovala v Divadle Kalich (Horečka sobotní noci, Pomáda) a v Hudebním divadle Karlín. V muzikálu Cats Andrew Lloyd Webbera ztvárnila role Dželíny a Jemine. Jako Mňaudámička Una se objevila v lyrikálu Kudykam. Za výkon Žebračky v muzikálu Sweeney Todd byla navržena do širší nominace na Cenu Thálie 2012. Působí jako vokalistka Vojtěcha Dyka a B-Side Bandu, účinkovala také v jeho projektu Mše (Mass) Leonarda Bernsteina.)

Jaroslava Stránská ( Účinkovala v divadlech jako: Národní divadlo, divadlo Na Zábradlí, divadlo Jiřího Srnce, divadlo Pohádka, Liduščino divadlo. Nejznámější postavou je Jitka z filmu Discopříběh, dále jsme ji mohli vidět Byl jednou jeden polda, O zapomnětlivém černokněžníkovi, seriály Život na Zámku a nebo teď aktuálně velmi populární seriál Policie Modrava).

Martin Kalous ( několikanásobný mistr ČR v Judu, po zranění, se začal věnovat hlavně muzikálům např. Dracula, Krysař, Johanka z Arku, Olympic aneb jak se lítá vzhůru, Golem, Baron Prášil...., má také velké zkušenosti s černým divadlem).

Jaroslav Nicolas Milíček (  má za sebou hlavně činoherní role, muzikál Děti Ráje, černé divadlo. Aktuálně se věnuje především produkci pro děti, jak herec v Liduščině divadle, tak v hudebních projektech Nicolas a Tátové ze školky, pravidelně vystupuje v zájezdové Talkshow Zuzany Bubílkové. Má za sebou i epizodní role v TV ( Expozitura, Ordinace v růžové zahradě, Tajemná truhla, Plichta, Ulice...).

Jakub Vindiš ( dlouhá léta působí v černém divadle, v činohře si zahrál a hraje např. v Národním divadle, ve studiu Dva, Liduščino divadlo, v TV jsme ho mohli vidět v seriálech Modrý kód, Mordparta, Ztráty, Řehtačka, Ztráty, Noční směna.....).

Námět a scénář: Jaroslav Nicolas Milíček

Hudba: Tomáš Löbl