Něco o mně

Jaroslav Nicolas Milíček, pocházím z Moravy a to konkrétně ze Zlína. Již od dětského věku jsem se zajímal o herectví, zpěv a vždy jsem byl takový komediant, který se rád předvádí. Začal jsem tedy zpívat a hrát ve škole, v dramatických oborech a v dospělém věku jsem se začal věnovat herectví a zpěvu na profesionální úrovni. Účinkoval jsem v různých činoherních představeních, v muzikálech, zahrál jsem si v různých seriálech v komerčních televizích a v pohádkách na ČT. Také se věnuji organizaci a pořádání různých kulturních akcí nejen pro děti.

Co aktuálně dělám:  Věnuji se hlavně tvorbě pro děti. Pravidelně pořádám se svým kamarádem a kolegou  hercem a zpěvákem Tomášem Löblem letní muzikálový tábor, účinkuji v divadelních představení v souboru Liduščino Divadlo a v novém úspěšném projektu Tátové ze školky s kolegou hercem a tanečníkem Vojtou Vlasákem.  Pravidelně jezdím se Zuzanou Bubílkovou a s její talkshow. A  pracuji pro TV Nova v casting managmentu. 

Sólově jezdím na různé dětské akce karnevaly, tématické pořady pro školky a školy, komerční akce, městské slavnosti, soukromé narozeninové oslavy, kurzy vaření pro děti.... Aktuálně pracuji na svém prvním sólovém CD pro děti.

Praxe a zkušenosti:

hypnoterapie, metoda dobrého startu, profi kuchařské dovednosti, finanční gramotnost a bankovnictví - certifikace


Něco ze soukromí: mám rád lidi kolem sebe, děti, rád čtu, miluji vaření. Co se týče sportu tak tomu moc nedám, ale občas si zalyžuji, vytáhnu kolo, brusle a badminton. A občas i rád jen tak lenoším...